Żonaty kochanek - wymówki i decyzje

SeparacjaWyobraźmy sobie, że zaczynasz spotykać się z żonatym mężczyzną. On twierdzi, że jest w separacji z żoną. Ty wówczas zakładasz, że ten stan świadczy o rychłym ich rozwodzie. Decydujesz się więc na dalsze spotkania z owym mężczyzną, masz przecież nadzieję, że już niedługo będziecie tylko wy dwoje. Żonaty kochanek jednak ma zupełnie co innego na myśli, ale ty o tym nie wiesz, wkraczasz do związku jako trzecie ogniwo trójkąta. Niestety już tutaj zaczyna się twój dramat, którego odczujesz bardzo mocno, ale znacznie później.

Co żonaty kochanek ma na myśli, gdy twierdzi, że jest w separacji z żoną?

Mężczyzna, który uważa, że jest w separacji małżeńskiej, a tego stanu nie legalizuje w sądzie, ma na myśli tylko jedno. Co mianowicie? Oczywiście tylko jeden aspekt: brak regularnego współżycia z żoną. Nadal ze sobą śpią w jednym łóżku, razem przygotowują wspólne posiłki, wyjeżdżają na wakacje, wychowują dzieci. Seks u nich pojawia się od czasu do czasu, być może już tylko "od święta".

Ten nieregularny seks mężczyzna potrafi nazwać separacją, aby móc łatwiej złowić kogoś, kto mu tę lukę we współżyciu małżeńskim wypełni. Będzie on chciał pocieszyć się w ramionach innej kobiety, ale w żadnym wypadku nie będzie chciał rozwodu. Jeśli trafisz na takiego faceta i zgodzisz się na spotykanie z nim, twój związek z takim mężczyzną może trwać latami, ale lata te będą dla ciebie coraz większym cierpieniem. Nie masz szans na to, aby on odszedł od żony i został z tobą, ponieważ masz tutaj być tylko uzupełnieniem jego wygodnego życia.

Żona nic nie wie o separacji - jak to możliwe?

Żona rzadkość uprawiania seksu z mężem traktuje jako naturalną rzecz. Nie zawsze przecież jest na to chęć. Gdy jeszcze dochodzi brak zadowolenia w tej sferze, trudno mówić o udanym współżyciu w małżeńskim łożu. Gdybyś zapytała tej żony, czy ona z mężem jest w separacji, zaśmiałaby ci się w twarz: "Co? Chyba pani na głowę upadła!"

Co ciekawe, mąż udaje przed żoną, że między nim a nią jest wszystko wprost idealnie. Ukrywa spotkania ze swoją kochanką, czyli z tobą, w czym chętnie mu pomagasz, milcząc i zgadzając się na potajemne schadzki. Zawsze po upojnych chwilach spędzonych z tobą spieszy do domu, a gdy żona zadzwoni w momencie, gdy wy jesteście jeszcze razem, zobaczysz na jego twarzy przestrach. Odbierze telefon natychmiast i będzie łgał, że jeszcze jest w pracy.

Jakimi wymówkami karmi żonaty kochanek swoją drugą kobietę, gdy ta zapyta go o rozwód?

W powyższym przypadku mamy dowód, że mężczyzna taki prędzej zmieni kochankę, niż żonę. Gdy zaczniesz napierać na to, aby wreszcie przemienił separację w rozwód, on zacznie wymyślać bardzo wiarygodne wymówki, dlaczego nie może tego zrobić.

Między innymi takie:

  • żona jest chora, więc nie może w tej chwili tego zrobić, nie zostawi przecież chorej żony (chorą kochankę zostawi i to szybko),
  • gdy się rozwiedzie, jego rodzina go potępi, a żona dołoży swoje 3 grosze i obsmaruje go przed pozostałymi nieświadomymi znajomymi i rodziną, a on tego nie przeżyje,
  • nie ma odpowiedniej ilości pieniędzy na procesy sądowe,
  • zostanie bez pieniędzy i dachu nad głową,
  • zakłada z góry, że jeżeli ty po jakimś czasie z nim zerwiesz, to on zostanie na lodzie, więc woli bezpiecznie trzymać się żony,
  • żona, gdy się dowie o jego niewierności, targnie się na swoje życie i on nigdy sobie tego nie wybaczy,
  • żona wpadnie w chorobę, o której wywołanie wszyscy będą oskarżać jego i on tego nie będzie w stanie unieść,
  • inne, podobne.

Gdy pomimo tych wymówek staniesz się nieustępliwa i domagała się całkowitego życia wyłącznie z tobą razem z zamieszkaniem, zacznie się wycofywać i w pewnym momencie powie: "Fajnie było na początku naszej znajomości, gdy była piękna miłość bez zobowiązań". Zanim się obejrzysz, zwinie swoje manatki i poszuka sobie miłości bez zobowiązań, bo tylko taka go kręci, stały związek przecież już ma.

Co robi żonaty kochanek, gdy żona zaczyna się domyślać jego zdrady?

Mąż, któremu zależy na zatajeniu jego związku z tobą jako kochanką, postara się o to, aby jak najszybciej zatrzeć ślady swoich czynów. Będzie przekonywał żonę, że tylko ją kocha, że nie ma nikogo innego oprócz niej. Nawet będzie w stanie nie spotykać się z tobą przez jakiś czas, aby sprawa ucichła. Ty w tym czasie będziesz trwać w zawieszeniu, targana niepewnością, ale też mająca nadzieję, że wybierze ciebie, nie żonę. Niestety, mężczyzna, który naprawdę zakochuje się w innej kobiecie, od razu od żony odchodzi w sposób jawny. Nie dopuszcza się tych gierek, o których była mowa powyżej.

Kochanka
Kochanka

Jeśli jesteś kochanką, ewakuuj się z ramion takiego mężczyzny jak najszybciej. Związek ten przyniesie ci jedynie rozczarowanie i bardzo często poniżenie, na które w ogóle nie zasługujesz. Potrafisz kochać i dać z siebie bardzo dużo, warta jesteś lepszego mężczyzny i przede wszystkim nieżonatego. Brak ci sił, aby wyjść z trójkąta? Poszukaj wsparcia u psychologa lub specjalisty od ustawiania pola kwantowego w równowadze energetycznej. Uwikłałaś się w chory związek, ale zawsze masz szansę to przerwać i stanąć w roli kobiety wartej trwałego związku z wolnym i odpowiedzialnym mężczyzną.

Komentarze