Szkolenia dla kobiet

Szkolenia dla kobietDzięki szkoleniom możemy się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności, a to automatycznie poprawia nasze samopoczucie i pewność siebie. Zapraszamy więc do zapoznania się z propozycjami ciekawych szkoleń dla kobiet - zarówno takich, które pomogą radzić sobie ze stresem, jak i związanych z tańcem, wizażem czy florystyką.

Szkolenie "Zarządzanie stresem. Jak skutecznie pokonać stres?", Szkolenie "Metody pokonywania stresu"

Celem takiego szkolenia dla kobiet jest przede wszystkim uświadomienie uczestnikom, że stres może być pozytywnym zjawiskiem, jeśli potrafimy go kontrolować. Negatywne skutki przynosi jedynie zbyt silny lub długotrwały stres. Stres umiarkowany zwiększa możliwości radzenia sobie z wymaganiami adaptacyjnymi otoczenia i umożliwia rozwój psychiczny. Szkolenia "antystresowe" pozwalają więc nie tylko zrozumieć istotę stresu, ale radzić sobie z nim w codziennych sytuacjach - w szkole, pracy, domu czy nawet podczas postoju w korku.

Szkolenie tego typu to na pewno jest lepszym, tańszym i zdrowszym rozwiązaniem niż alkohol czy leki uspokajające.

Szkolenie "Trening asertywności"

Asertywność to umiejętność wyrażania kulturalnie i stanowczo własnego zdania i emocji. Jeśli mamy niską samoocenę, jesteśmy nieśmiali, niezdecydowani i przede wszystkim nie potrafimy odmawiać innym, to szkolenie jest dla nas dobrą propozycją. Na szkoleniu uczestniczki mają okazję przećwiczyć różne zachowania, adekwatne do danej sytuacji i przezwyciężyć bariery w kontaktach z innymi ludźmi. Umiejętność asertywnego zachowania pozwala czuć się zdecydowanie pewniej - zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Podstawowymi celami szkolenia są:

 • Zrozumienie pojęcia "asertywność".
 • Autodiagnoza.
 • Uświadomienie sobie własnych ograniczeń w asertywności.
 • Poznanie technik asertywnej odmowy, wyrażania krytyki itp.
 • Kreowanie własnego wizerunku.
 • Wykorzystanie wiedzy w praktyce, w tym do efektywnego budowania relacji interpersonalnych.

Kursy językowe

Kurs językowy to dobra inwestycja, która zwiększy nasze możliwości na rynku pracy. Od lat najpopularniejszy jest kurs językowy z angielskiego, ale w ofercie firm szkoleniowych jest również wiele innych ciekawych opcji, takich jak język niemiecki, rosyjski, hiszpański, francuski czy chiński. Wiele zależy od indywidualnych preferencji i potrzeb.

Szkolenia kosmetyczne

Szkolenia kosmetyczne to ogólna nazwa dla wielu ciekawych szkoleń dla kobiet, takich jak:

 • Wizaż.
 • Przedłużanie rzęs.
 • Manicure i stylizacja paznokci.
 • Kurs makijażu
 • Makijaż biznesowy.
 • Tipsy - metoda żelowa.
 • Sprzedaż i obsługa klienta w gabinecie kosmetycznym.

Przykładowo, podczas szkolenia "Manicure i stylizacja paznokci" uczestniczka dowie się, jak przygotować dłoń do manicure, jak nadawać kształt paznokciom, pozna technikę wycinania skórek, zdobienia paznokci czy nauczy się robić zabieg parafinowy.

Kurs taneczny

Taniec to świetny sposób, by zadbać o zdrowie, kondycję, piękną sylwetkę. W dodatku pozwala przyjemnie spędzić czas i oderwać się od codziennych zmartwień.

Kurs taneczny jest propozycją dla kobiet, które chcą się dobrze bawić, a zarazem nauczyć tańczyć. Wśród propozycji kursów tanecznych każda dziewczyna znajdzie coś dla siebie - od tańca towarzyskiego, po tango, zumbę, breakdance czy dance. Zawsze można też wybrać się na taki kurs z partnerem, po to np. by dobrze wypaść podczas pierwszego tańca na weselu.

Dla singielek nie bez znaczenia jest to, że na kursie mamy okazję poznać nowych ludzi. Co więcej, być może właśnie na kursie tanecznym spotkają one swoją drugą połówkę, w końcu nic tak nie zbliża dwojga ludzi jak taniec.

Warsztaty florystyczne

Warsztaty skierowane są przede wszystkim do kobiet zajmujących się zawodowo florystyką, ale mogą okazać się też przydatne dla pań, które lubią spędzać wolny czas w ogródku czy na działce. Uczestniczki dowiedzą się m. in. jak pielęgnować kwiaty doniczkowe i cięte, układać różne bukiety z żywych roślin czy wiązanki okolicznościowe, dekorować stół, itp.

Autor: www.szkolenia24h.pl.

Komentarze