Prezent na Dzień Dziadka. Praktyczny czy emocjonalny?

Prezent na Dzień DziadkaI stało się! Zegary wybiły północ, hucznie oznajmiając Nowy Rok. To będzie piękny czas, pełen emocjonujących chwil, planów i marzeń. Już w styczniu swoje święto będą obchodzić wszyscy dziadkowie, przyszła więc pora na wybór upominku. Szukasz pomysłu na prezent wzbudzający emocje? Sprawdź nasze propozycje!

Zdjęcia - ponadczasowy prezent na Dzień Dziadka

Dziadek może być poważny i milczący, ale kiedy trzeba, zawsze możesz liczyć na jego wsparcie. Głowa rodziny w sędziwym wieku zasługuje na szacunek i wdzięczność, ale jak to wyrazić jednym upominkiem? Zajrzyj na stronę Uwolnij Kolory, gdzie zaprojektujesz wyjątkowy prezent ze zdjęć na Dzień Dziadka.

Fotografie to czułe źródło wspomnień. Trudno się oprzeć kadrom, które przedstawiają uśmiechnięte postaci, wywołują emocje i wzruszają do głębi serca. Zastanawiasz się, czy prezent dla dziadka ma być praktyczny, czy emocjonalny? Nie musisz wybierać - na stronie marki znajdziesz propozycje, które doskonale łączą w sobie te dwie cechy.

Fotoksiążka pełna wspomnień

Nowoczesny album pełen pamiątkowych zdjęć to idealny prezent na pierwszy Dzień Dziadka. Małe dziecko to uosobienie niewinności, a taki widok stopi każde serce. Z pewnością dysponujesz serią pięknych fotek, przedstawiających dziadka trzymającego w ramionach ten maleńki cud. Zaprojektuj fotoksiążkę pełną wzruszających wspomnień i podaruj seniorowi na prezent w dniu jego święta. Będzie zachwycony!

Kalendarz ze zdjęciami

Jeśli Twój dziadek ponad wszystko ceni sobie praktyczne rozwiązania, podaruj mu w prezencie wyjątkowy kalendarz. Unikalny, z osobistym projektem, w którym umieścisz najpiękniejsze fotki na każdy miesiąc. Twój ukochany senior zmaga się ze słabnącym wzrokiem? Podaruj mu fotokalendarz A3, który przyciąga uwagę wyraźnymi fotografiami. Oczywiście te wybierz nieprzypadkowo - możesz dopasować kadry do pory roku lub nawiązywać nimi do wydarzeń przypadających na kolejne miesiące.

Fotokubek - personalizowany prezent na Dzień Dziadka

Senior nie rozstaje się ze szklanką ulubionej herbaty? A może nie wyobraża sobie poranka bez filiżanki pobudzającej kawy? Postaw na symboliczny i praktyczny prezent dla Dziadka i podaruj mu kubek ze zdjęciem. To przedmiot, za który nie zapłacisz więcej niż 50 złotych, dzięki czemu nie ucierpi Twój budżet, a odbiorcy sprawi ogromną radość. Fotokubek będzie wartościowym upominkiem i źródłem doskonałych wspomnień. Herbata nabierze w nim wyjątkowego smaku - gwarantujemy!

Kojąca moc kadrów

Przeglądanie zdjęć to czynność, którą wykonuje się w spokoju. Pośpiech nie jest tu wskazany - nie może przecież zabraknąć czasu na osobiste wspomnienia. Jeśli zdecydujesz się na któryś z powyższych prezentów, dasz dziadkowi wyjątkowy powód do radości. Kadry pozwolą zatopić się w myślach i na chwilę oddalić się do przeszłości, by na nowo wymalować w wyobraźni obrazy i ożywić wspomnienia. Dzięki zdjęciom w nowoczesnej formie osiągniesz swój cel, wręczając dziadkowi zarówno praktyczny, jak i emocjonalny prezent w dniu jego święta.

Komentarze