Peruwiańskie zioła - naturalne i zdrowe

Peruwiańskie ziołaZiołowe produkty cieszą się ogromną popularnością nie tylko wśród osób starszych czy prowadzących ekologiczny tryb życia. Doceniane są ich wyjątkowe właściwości, brak licznych przeciwwskazań czy skutków ubocznych, a często także prostota stosowania.

Uncaria ČR działa w sektorze produkcji oraz sprzedaży mieszanek stworzonych na bazie roślin pochodzących z Peru. Peruwiańskie zioła, płody rolne, ekstrakty z owoców, korzeni czy ziaren są wytwarzane w zakładzie produkcyjnym na terenie Republiki Czeskiej już od 2001 roku. Dystrybucja odbywa się na terenie całej UE, co jest możliwe dzięki posiadaniu niezbędnych certyfikatów potwierdzających jakość i autentyczność.

Pewne pochodzenie

Wszystkie produkty sygnowane przez firmę Uncaria ČR są tworzone na bazie jedynie najlepszych części roślin zbieranych w peruwiańskich lasach czy na andyjskich zboczach. Proces produkcji przebiega w taki sposób, by zmaksymalizować ich prozdrowotne działanie. Mieszanki są dostępne pod postaciami suszonych ziół, ekstraktów w kapsułkach bądź też w sproszkowanym stanie. Dzięki temu łatwo uczynić z nich istotny element profilaktyki czy terapii. Zwłaszcza, że zioła peruwiańskie występują w niezwykłej różnorodności i mają wielorakie zastosowanie.

Wyjątkowe składniki

Do najpopularniejszych produktów, jakie można znaleźć w internetowym sklepie Uncaria ČR zaliczane są m.in. ekstrakty z Maca Maka - także w wariantach specjalnych, jak Maca Royale for Woman czy Maca Osteo, ekstrakt z Nopal o właściwościach detoksykujących organizm, owoce Camu Camu obfitujące w witaminę C, ekstrakt z Sangre de drago, ekstrakt z Maiz Morado (fioletowej kukurydzy), Canchalagua, Anona Graviola czy Alcachofa. Ziołowe mieszanki to jednak nie wszystko. Ważne miejsce w ofercie zajmuje olej Sacha Inchi, o najwyższej zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3,-6 i -9. Dostępny jest on także w wariancie do użytku kosmetycznego. Oprócz tego w sklepie można zaopatrzyć się w zdrową żywność, jak ziarna kakaowca, ziarenka Chia, suszone owoce.

Łatwość transakcji

Sklep internetowy www.peruwianskieziola.pl ma przejrzystą konstrukcję - łatwo się po nim poruszać, aby znaleźć specyfiki na konkretne dolegliwości. Peruwiańskie zioła mogą być stosowane w każdym wieku, nadają się również na prezent. Tutaj wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów proponujemy także praktyczne zestawy upominkowe. Pełna oferta oraz szereg informacji na temat produktów dostępna jest na stronie sklepu.

Komentarze